sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Champions league pokusaji predikcije *dinamo - rubin*

2 posters

Ići dole

Champions league pokusaji predikcije *dinamo - rubin* Empty Champions league pokusaji predikcije *dinamo - rubin*

Počalji  zaxxon Sre Sep 16, 2009 10:13 am

*dinamo - rubin* 16. sept 9.45pm kiev
Champions league pokusaji predikcije *dinamo - rubin* Dinamorubin.th
dinamo - skroz beli sa tankim plavim prugama
rubin - skroz crveni sa belom kragnom
(izvor: wikipedia)
po sabianu opasniji podznak:
9 gem A medieval archer stands with ease of one wholly sure of himself, bow in hand and quiver filled with arrows.
9 sag 9 A mother is leading her children up a broad flight of steps, they enjoy the task of lifting little feet.

Moon VOC favorit pobedjuje, nereseno (ili cak poraz favorita)

Asc beli dinamo
Desc crveni rubin

APoF opposite Jupiter na pocetku meca.Jupiter je nesto bolji od merkura ali ne moze da se razmase sve do drugog poluvremena i to samo na pocetku. 18tak minuta pred 90. minut. Saturn postaje vladar Rubina koji su pomahnitali zbog plutona na desc tih 4,5 minuta.
Na pocetku POV na 00 device konjunkcija vrh 5. ide u prilog Asc
18tak minuta pred 90 asc je moon VOC, a na samom kraju utakmice imamo vrh 5. kuce preko saturna vladara desc te to moze biti jedini gol?? a vrh 4te kuce dolazi tacno na POV sa pocetka pa lici da je pobeda rubina.
sunce przi saturn a saturn koci merkur, mozda saturn stiti merkur pa ovaj moze da igra ali sta kad je moon voc nista ne ide od noge.

Eto nekih utisaka za ovu utakmicu

zaxxon

Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Champions league pokusaji predikcije *dinamo - rubin* Empty Re: Champions league pokusaji predikcije *dinamo - rubin*

Počalji  Franco Sre Sep 16, 2009 3:15 pm

Znas sta prvi moj pristup je bio preko Sabijskih simbola pa sam tumacio tako ASC i DSC, i imao razlicite rezultate. Sada bih jedino mogao da uz ociglednu prednost jedne strane dodam i sabijske simbole onda da, ali tumaciti ih kad nemaju objasnjenje koje je blisko sportu to je meni problem. Cak i Moon VOC jeste evo danas su prakticno svi favoriti dosli neki uz nereseno da kazem ali iznenadjenja nije bilo nigde. Jeste kad neko kaze Moon VOC 'favoriti pobedjuju znaci igrati na procenu bukmejkera i to duplu sansu ali mislim da se taj zakljucak za Mesec odnosi na ocigledne favorite gde je velika razlika u kvoti ne na one sa 2.0 i tome slicno. Ja bezim od toga jer to nije astrologija a nije ni pouzdano mada u sustini svaki sistem koji daje rezultat u pravilu je dobar sistem.
Ovaj sa Moon VOC nekada daje nekada ne i ja izbegavam osim ako su bas i po astroloskoj analizi favoriti kao i po kvotama. Drugacije ne.Jedino mislim da se u nekim situacijama i Via Combusta moze zaboraviti ali ne bih to apsolutno odbacio potpuno. Naici cemo na te slucajeve.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu