sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC

2 posters

Ići dole

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC Empty POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC

Počalji  Franco Pon Maj 30, 2011 5:33 am

Znate sta, Horarna astrologija je bazirana na pretpostavci da nema slucajnosti, astroloski pristup koji ja zastupam je baziran na preciznom metodu koji daje konstantne rezultate u definisanim okolnostima. Moj sistem ima poruku : '' Sledite pravila i sve ce vam se desavati u pravilu''.
U Horarnoj astrologiji ima mnogo podpitanja cega u mom pristupu nema. Sve sto sam napisao odnosi se na predikcije u sportu. Ovaj forum ne tretira druge segmente jer ne zeli da ih tretira.
Aspekt Fortune pomenut u naslovu kod onog cuvenog prepisivaca i svetskog ( citaj engleskog ) sarlatana znaci da tim na DSC pobedjuje. Mozda uz ogromnu kolicinu prazne filozofije i ubedjuvanja a i slucajnosti. Pri tom verovatno da podrazumeva i vece kolicine alkohola.
Ja tvrdim da taj aspekt znaci gol na nekoj utakmici u nekom trenutku gde se prvo dogodi a postize ga tim predstavljen vladarem na DSC. I nista vise.
Kao potvrdu toga sto ovaj aspekt svakako nije predstavlja utakmica Barcelona - Manchester United odigrana u finalu Lige sampiona 28 Maj 2011, London, 19:45 ( Lokalno vreme ). Pazite kod vremena pocetka utakmice kako vreme obradjuje vas astroloski softver, ako ima UT oznaku onda unesite 18:45, ako ima -1 onda unesite 20:45.
Ako rasporedite timove prema svetlijem i tamnijem dresu svakako ce Barselona biti na ASC. Sam aspekt POF op MO pokazuje upravo gol Manchestera koji je predstavljen na DSC. Koliko svi znate Barselona je pobedila.
Jedan je narocito vazan detalj koji sam pokusao da objasnim na svetskom broj jedan za astrologiju astrologyweekly.com da dostojanstva ne predstavlja jedan detalj vec je to sveukupna slika o planeti pa samim tim i nesto sto je toliko svojstveno onima koji zele da filozofiraju u astrologiji a koja to nije je pojam ''planeta u padu''. Planeta u padu posebno vladari 1 i 7 kuce nista ne znaci ako je ukupna vrednost slucajnog dostojanstva vladara u padu veca od slucajnog dostojanstva planete vladara drugog. Nikada ali nikada ne posmatrajte jedan segment, Dostojanstva to nisu. Ona su ukupna slika raznih pokazatelja. Ostavicu vam link sta znaci tvrdoglav covek koji kaze da je posmatrao planete vladare od kojih je jedna planeta u padu. Zato je i promasio. Posebno ne razumem zbog cega bilo ko insistira na svom pristupu ako se pokaze pogresan. Procitajte nekoliko zadnjih postova u nizu http://www.astrologyweekly.com/forum/showthread.php?t=12172&page=33
Pozdrav i puno tacnih predikcija.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC Empty Re: POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC

Počalji  milena08 Sub Sep 17, 2011 7:32 pm

Ja radim horarnu astrologiju dok sportsku astrologiju tek sam pocela da izucavam. Htela bih jedna mala konsultacija oko vog pitanja koji me veoma buni.
1. Ako ja koja zelim utvrditti rezultat i ishod nekog sportskog takmicenja eto recimo fudbama ili kosarke a navijam za nekog od tima koji se takmici tim za koji ja navijam dodeljujem ASC i bice predstavlejn vladaocem ascedenta.
2. Ukoliko ne bavijam za ni jedan tim ali jedan od timova je mnogo bolji tom timu cu dodeliti ASC i bice predstavljen vladaocem ascedenta.
ALI.....
Ukoliko uzmem da preko boje dresova u smislu svetlo/tamno odredim kome da dodelim ASC a kome DSC mogu li ja znati koji tim u kojem dresu ce igrati sve dok ne pocne sportski natprevar???
Jer ukoliko zelim da eto svoju prognozu unovcim preko sportsko kladjenje djaba meni tacna analiza ako treba da cekam da natprevar pocne zar ne ???

milena08

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC Empty Odgovor na Milenina pitanja

Počalji  Franco Sub Okt 01, 2011 9:34 am

Milena, pozdravljam prisustvo na ovom forumu ali kako ne stizem da odgovorim na sva pitanja u iole korektnom roku molim da me slobodno kontaktirate, mislim i na ostale posetioce i preko engleskog foruma a i preko email adrese. Tako mi pomazete da budem efikasniji.
Savrsena tri pitanja na koje sam vec dao odgovor na engleskom sajtu ali nece skoditi da ih ponovim.
Pre svega uopste ne razumem zasto bi bilo ko koristio Horarnu astrologiju sa njenim nacinom postavljanja pitanja. To jednostavno nema smisla jer moze dati tacan shod ali i ne mora. Zasto ne mora? Tu su moguca dva odgovora od kojih je jedan vezan za samo postavljanje timova a drugi za analizu astroloske karte dogadjaja. Ako se dobije tacan ishod sve je u redu ali ako se ne dobije ostaje sumnja ili u metod ili u svoje znanje.
Primenom postavljanja tima kroz procenjenu snagu se moze dobiti razlicit rezultat jer tu procenu tesko da mogu izvrsiti cak i profesionalci u fudbalu koji zato i kazu da je lopta okrugla. Da podsetim samo na utakmicu koja je odigrana pre nekoliko dana Levante-Real gde je Real imao ulogu apsolutnog favorita. Imao sam sumnju i smejali su mi se jer su neki komentarisali da za takvu utakmicu nije potrebna astrologija. I naravno prevarili su se svi poznavaoci fudbala. Pobedio je Levante. I ja sam podlegao toj losoj proceni i shvatio da sam pogresio. O tome postoji tekst na astrologyweekly.com deo za sportsku astrologiju.
Nacin rasporeda timova prema bojama dresova je jedna zamka, ja kazem da tabela podele planeta prema bojama koje predstavljaju ima ogranicene mogucnosti a kao dokaz da moze biti nedoumice je kada su vladari 1 i 7 kuce Mars i Venera a timovi igraju u Crvenim i crnim dresovima kome cete timu dodeliti Marsa kao vladara?
Moja podela na svetlije i tamnije u odnosu na to sto planete predstavljaju je mislim najpreciznija podela gde boje dresova znace samo polazni osnov da bi se utvrdilo koji tim igra u svetlijim ili tamnijim dresovima.
Ono sto jeste takodje vazno je da horarna astrologija ima problem analiza veoma slicnih astroloskih karata dogadjaja i to je njeno definitivno ogranicenje bar u ovom delu astrologije. Uz sve u Horarnoj astrologiji postoji taj ''mistican'' momenat po kome sve ima svoj razlog. Ja uopste ne dovodim u sumnju preciznost horara u bilo cemu drugom ali u Sportskoj astrologiji prosto mu nije mesto bar ne kao kompletnoj metodi.
Uz sve ovo Horarnom astrologijom uopste nije moguce biti ni blizu tacnog rezultata osim ''na srecu'' jer golovi nisu samo Mesecevi aspekti vec su mnogi aspekti golovi. Ja sam u svojoj knjizi dao veliku tabelu od oko 650 aspekata koji znace gol. Te ili slicne tabele horarna astrologija logicno nema. Dakle moj savet je da niko i ne pokusava da horarom predvidja rezultat ili broj golova, to jednostavno horar ne prepoznaje.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC Empty Opet odgovor Mileni

Počalji  Franco Ned Okt 02, 2011 6:41 am

Uff tek sad sam primetio pitanje kako cemo znati boje u kojima ce timovi igrati?
Evo ovako: Postoji malo bar za mene duzi metod a to je otici na stranicu kluba i potraziti izgled dresova. Uglavnom za engleske timove pise HOME i AWAY ali primeticete da postoje i treci dresovi kao THIRD JERSEY. To su cesto puta dresovi u kojima neki tim igra u evropskom takmicenju kao gost. Medjutim sta ja radim u tim slucajevima? Ukoliko ne mogu sa sigurnoscu da odredim gde ce biti domacin sa svojim HOME dresovima uopste se ne bavim hipotetickim smestanjem gostujuceg tima. Ali takva utakmica se takodje moze analizirati s tim sto cete znati u kojim dresovima igra pobednik ili bar onaj koji nece izgubiti i potom sacekate da vidite pocetak utakmice. Tada dileme nema. Kod nemackih timova tek neki imaju mogucnost izbora stranice na engleskom jeziku pa je sustina u tome da se HOME dresovi zovu HEIMTRIKOTS a AWAY - AUSWERTRIKOTS, mislim da sam dobro napisao. Kod francuskih timova se HOME zove DOMICIL MAILLOT e sad zaboravio sam kod spanskih timova ali sam siguran da cete se snaci. Izgled dresova cete potraziti uglavnom pod rubrikom FANSTORE ili SUPER STORE ili TEAM STORE ili tome slicno. Ja sam uradio jednu tabelu timova koji se takmice u jednoj ligi i takvih liga imam oko 60. Ovo je nezaobilazan nacin za one koji se ovim ozbiljnije bave jer skracuje drasticno vreme za trazenje upravo dresova. Ja prodajem inace sve te fajle za 20 evra i uvericete se brzo da je to jako mala investicija u odnosu na vreme koje ce vam biti potebno da pronadjete dres nekog tima.
Nadam se da sam objasnio doveoljno detaljno onaj vazan ako ne najvazniji segment bez koga predikcije nema.
UPOZORENJE.....UPOZORENJE....Cuvajte se prijateljskih utakmica one ne obavezuju bilo koji tim u kojim ce dresovima nastupati ali ako zelite da i takve utakmice predvidjate najbolje je da procenu uradite prema grbovima klubova koji ce najbolje odslikati boje dresova timova. U svakom slucaju to je rizik bilo da se radi o klupskim prijateljskim utakmicama bilo da se radi o utakmicama drzavnih timova. Dakle rizik je vas i nemojte molim vas ovde pisati o sistemu koji ne radi i dovoditi ovaj metod u pitanje. Dakle ako se odlucujete za prijateljske utakmice samo vi rizikujete. A ko bude mogao da predvidi u kojim ce dresovima neki timovi igrati prijateljsku utakmicu neka slobodno napise to na ovom forumu kao metod. Bicu mu zahvalan.


Poslednji izmenio Franco dana Ned Okt 02, 2011 6:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC Empty Dodatak na prethodne odgovore

Počalji  Franco Ned Okt 02, 2011 6:46 am

Svaka kladionica omogucuje i takozvano kladjenje ''UZIVO'' ili ''LIVE'' tako da ukoliko ste spremni sa predikcijom onda cim vidite u kojim dresovima timovi igraju mozete predati opkladu i de fakto nista ne izgubiti na visini opklade jer se visina opklade menja tek posle 5 minuta ili posle prvog gola ako je postignut ranije. Jedino sto kod kladjenja uzivo nemate mogucnost zbrajanja vise opklada ali najvaznije je da zaradjujete kako god.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC Empty Re: POF opozicija MO (Mesec) pobedjuje tim na DSC

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu