sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dakle ludilo ima svoje duboke korene

Ići dole

Dakle ludilo ima svoje duboke korene Empty Dakle ludilo ima svoje duboke korene

Počalji  Franco Pet Avg 05, 2011 7:33 am

Da krenem odmah: Na strani 12 knjige ''Udzbenik horarne astrologije'' doslovno stoji: ''Ovo ucenje zahteva i odredjenu hrabrost. Horarna astrologija omogucava nam da dajemo jasne, detaljne odgovore.'' Nema nikakve sumnje da je ova recenica tacna. S tom razlikom sto se nalazi u knjizi koja daje precizno pogresne definicije pa joj samim tim nije mesto u ovom (ne)delu Johna Frawley-a. Inace zasto sam napisao da ludilo ima svoje duboke korene ? Zato sto je izdanje iz 2005. godine. 7 godina. Pa ako uzmemo da inace kazu da prokletstvo traje 7 godina znaci da cemo ove godine ipak biti spaseni. No dobro, da se vratimo na neutemeljene tvrdnje na strani 58 iste knjige pod ''Spaljenost'' : Da li ce moj tim pobediti njihov tim?........A vladar 7 kuce spaljen. Tvoj tim pobedjuje. Kraj tumacenja. Ne postoji veca aflikcija od ove. ( Ma nemoj. prim Franco )
I to nam sve prica ''mali Djokica'' nabedjeni poznavalac sporta. I ja sada lepo postavljam kartu utakmice Partizan-Genk od 3 Avgusta pa da vidimo.
Dakle ludilo ima svoje duboke korene Partizan-genk
Sta je ovde bitno? Bitno je da primetite da je karta pomerena na 5. minut pocetka zato sto je neposredno pre toga usledila promena znaka kuca 1 i 7 a da posto stanja vladara predstavljaju stanje timova onda vladari koji su od samog pocetka utakmice ne traju duze od svega nekoliko minuta mi smo odmah uzeli vladare koji reprezentuju timove do kraja susreta. I onda nam se prikazalo sa nebesa da je Venera, vladar 7 kuce spaljena od Sunca i mi primenimo cuvenu definiciju iz knjige i nasigurno promasimo, koji god tim da smo smestili u 7 kucu. Kako?
Pa BILO JE NERESENO.
Pozdrav
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dakle ludilo ima svoje duboke korene Empty Re: Dakle ludilo ima svoje duboke korene

Počalji  Franco Sub Avg 06, 2011 2:52 am

Na sta zelim da ukazem. Zaista morate da ustanovite numericke vrednosti snaga timova odnosno njihovih vladara pa tek onda mozete da udjete u analizu aspekata koji strogo uzevsi ionaku jesu numericki izrazeni u slucajnim dostojanstvima. Sve ono sto ulazi u zbir uticaja na jednu planetu i moze biti izrazeno numericki to se tako i ukljucuje a samo ono sto je izvan toga mozemo razmatrati kao posebnu okolnost koja se desava pored utvrdjene snage timova. Znaci spaljenost ima svoju vrednost i besmisleno je dopunski objasnjavati vec definisano. A nije ni tacno kao sto vidite.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu