sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesec u orbisu od oko 6 stepeni konjunkcija Merkur, vladar 7. kuce u 8. kuci

Ići dole

Mesec u orbisu od oko 6 stepeni konjunkcija Merkur, vladar 7. kuce u 8. kuci Empty Mesec u orbisu od oko 6 stepeni konjunkcija Merkur, vladar 7. kuce u 8. kuci

Počalji  Franco Sub Avg 27, 2011 8:34 am

Zaista, procitao sam razne mnogo hvaljene knjige od slavnih autora i iz svake prihvatio ponesto medjutim objasnjenja po pitanju ORBISA spadaju u remek dela idiotluka, nista manje idiotskih od objasnjenja koja je nicim izazvan dao ''onaj koji je napisao knjigu o predikcijama u sportu a koji zivi i radi u Londonu, englescic''. Koga zanima ko je to neka me kontaktira. Dakle na primeru utakmice Chelsea-Norwich 27 August 2011 ciju cete kartu dogadjaja videti jasno se vidi Mesec na odstojanju od Merkura. I ako vi uzmete da je ono sto nije, jeste a to je da nema konjunkcije koja ce se desiti i da li ce se desiti ko zna kad, zakljucicete da je Merkur kao vladar pod lepim uticajem Meseca. Znate sta je: To vam je isto kada na jednoj strani ulice neka grupa mladica tuce nekog coveka a vi sa druge strane ulice galamite da ga ostave na miru. Sigurno je to nekakva podrska tom coveku ali on nema ama bas nista od toga. E to vam je ORBIS. I onda cete naci u raznim knjigama razvlacenje ORBISA od 1-cak 14 stepeni a ima vrednosti oko 7 stepeni kod nekih zaista cuvenih majstora analize kosmosa. Dok pisem ove redove utakmica traje i sada je 30. minut prvog poluvremena. Dao sam vec predikciju na drugom sajtu da Chelsea pobedjuje. Ajde da sacekamo pa da me proverite. Very Happy . i evo vam karte dogadjaja Chelsea - Norwich pa je gledajte i analizirajte do mile volje ali uspesnu analizu cete imati samo koristeci moj metod.
Mesec u orbisu od oko 6 stepeni konjunkcija Merkur, vladar 7. kuce u 8. kuci Chelsea-norwich
I javjajte se, komentarisite, razumem da je neke teske zablude jos teze promeniti. Smile
Evo vam i link gde sam im posredno sugerisao pobednika
http://www.astrologyweekly.com/forum/showthread.php?t=39913
Tamo se i dalje ratuje sa bojama ali ako je nekome PLAVA u odnosu prema ZUTOJ za razmatranje ko je svetliji a ko tamniji tim onda taj ima problem sa vidom. Dakle PLAVA je na ASC kao TAMNIJA i vladar je JUPITER a ZUTA je SVETLIJA i vladar je taj povlasceni MERKUR pod cuvenom nepostojecom KONJUNKCIJOM Meseca koji ''samo sto nije''. Mislim tim u SVETLIJIM dresovima GUBI, samo da znate. Very Happy
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu