sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proverite sto da ne

Ići dole

Proverite sto da ne Empty Proverite sto da ne

Počalji  Franco Uto Jun 30, 2009 7:25 am

Da biste bolje pratili i naravno proverili sve ono o cemu ja pisem morate malo lutati internetom i procitati razne planetarne gluposti u vezi primene Astrologije.
Samim tim sto sam odlucio da pisem o ovome ja sam preuzeo rizik da se moje pisanje svrsta u te i takve ali zato postoji i druga opcija za mene mnogo lepsa to je da je moje znanje potvrdjeno.
Sta vam predlazem. Probajte svaki objavljen metod licno ne slusajte bilo koga. Imacete apsolutnu potvrdu.
Pa cete utvrditi da vec na nekoliko primera kod koriscenja pravila iz natalne Astrologije imate ogroman faktor srece. To je zbog toga sto ovaj pristup ima nekoliko rupa.
Dakle svi koji su dali takozvane predikcije na duze su imali uredne promasaje. Zato sto ne znaju gde su pogresili. Dakle nema sistema nego nagadjanja.
Sa Horarnom astrologijom je nista bolja mada malo bolja situacija ali proci cete isto.
To nije sistem niti pristup cak.
Sa Kineskom Astrologijom, ha, budite obazrivi.
Sa da kazem Indijskom Astrologijom,pa ona je otisla najdalje i najpreciznija je u svojim rezultatima. Ja je ne koristim jer je moj metod jednostavniji.
Probajte sve je za ljude.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu