sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlika izmedju foruma i bloga i sta mi se desilo

Ići dole

Razlika izmedju foruma i bloga i sta mi se desilo Empty Razlika izmedju foruma i bloga i sta mi se desilo

Počalji  Franco Pon Sep 07, 2009 9:42 am

Prvo cemo da napravimo jedan uvod,
Juce sam 6 Sep 2009 posetio jedan astroloski sajt i zatrazio a i dobio informaciju. I nekako
kako na mojim forumima jos nema diskusije ja otvaram teme na drugim forumima sa zeljom da zainteresujem
astrologe na tim forumima za konstruktivnu diskusiju na temu astrologije uopste sa akcentom
na deo predikcija za sportove. I resim ja da ostavim postove na tom jednom sajtu ciji cu vam
link dati kasnije, sa sve linkovima ka drugim stranicama gde se moji postovi mogu naci. I
ostavim ja tako dva posta tamo a prethodno, nije mi dao djavo mira, pogledam natalnu kartu zene moderatora koja
je u to vreme valjda umesto kontrole delila neku svoju pravdu i primetim da je u pitanju
skorpijica.. Shvatim u trenutku na sta moze da izadje i naivan razgovor sa tom i takvom i
resim da se obuzdam od naklonosti i ne bacim radi predostroznosti bar dve atomske bombe. I
vratim se ja posle pola sata i imam sta da vidim, moji postovi izbrisani. Naravno da mi ne pada
napamet da trazim objasnjenje od bilo koga ko sebi dozvoljava takvo promitivno ponasanje.
E sad da biste uocili razliku. Ja sam otvorio forum i postavio pravila, kao sto vidite 'uslova'
pod kojima mozete ostavljati postove ovde nema. Nema zato sto niko normalan nece ovde postaljati
teme u vezi hortikulture, niko normalan nece vredjati bilo koga na nacionalnoj i verskoj osnovi,
niko normalan nece nikoga vredjati licno jer svaka neargumentovana tvrdja jeste uvreda pa i laz ali
svaka argumentovana nije.
Dakle forum je mesto gde se suceljavaju misljenja, blog je mesto gde se podrzava vase-moje
da kazem misljenje. To je razlika, dakle forum nije moj nego vas, blog je moj on je lican.
Sta ja mislim o astrologiji je moja stvar ali nikako razlog da se izivljavam nad clanovima foruma
brisuci im postove. Morate da razumete da je brisanje clana iz registra neprijatan cin za moralnog coveka
koji to ovlascenje ima i da ukoliko se to desi ovde, taj clan ce biti obavesten o brisanju a razlog objasnjen.
Nista neprijatnije nije i brisanje postova. Ko sam ja da vam uskracujem pravo da mislite svojom glavom.
I to bi bila uvreda.Medjutim ja imam razumevanja za takvo ponasanje i zao mi je tih ljudi. To vam je u jednom
trenutku koncentracija male moci u rukama potpuno pogresnog i malog coveka punog kompleksa a verovatno i sujete.
Znate besmisleno je tim ljudima objasnjavati da takvim cinom uskracuju pravo drugima da cuju i istinu.
Vec sam mislim pisao da mi na www.skyscript.co.uk brisu postove. Tamo, znate ako ne razmisljate kao
administratori ili kao moderatori ne mozete iskazati svoje misljenje.
E evo i linka ka tom forumu od juce sa pomenutom skorpijicom.
http://forum.astro-art.net/index.php. Pazite sta pisete ako uopste nesto tamo napisete.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu