sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dakle evo nesto malo osnovnih razlicitosti

Ići dole

Dakle evo nesto malo osnovnih razlicitosti Empty Dakle evo nesto malo osnovnih razlicitosti

Počalji  Franco Uto Sep 22, 2009 2:10 am

Obe knjige su od istog autora. U prvoj knjizi 'Udzbenik horarne astrologije' su dati izmedju ostalog pojmovi i gde je primenljiva horarna astrologija, podrucje primene. Ja sam napisao za tu knjigu da je to prepisivacko delo ili poznata nasa 'Resavska skola' i da su tekstovi iz te knjige tacni u svemu gde su prepisani do detalja. Medjutim znate iz zivota sta sve moze da padne na pamet 'pijanom misu'. Tamo gde je doslo do eskalacije alkohola u glavi ili nekih drugih opojnih sredstava ili dugog stajanja pred ogledalom koje uvelicava tamo se moze naci brdo gluposti.Ali definitivno je jedno a to je da ako ne zelite bas da citate sve stare tekstove cuvenih astrologa i da sami istrazujete sta jeste a sta nije mozete koristiti sa oprezom i ovu knjigu.
Na kraju da neko ne pomisli da mi je namera bila da uvredim bilo koga na poledjini te knjige izdanja za ovu nasu nesretnu zemlju Srbiju lepo stoji prevod sa engleskog i nacelan opis da je knjiga 'destilovano iskustvo dugogodisnje astroloske prakse'. Pa sta je to nego prepisivanje uvijeno u kolorni papir?
Zato i jeste istina da u knjizi preovladjuju istinite tvrdnje.
E sad ova druga knjiga je skoro u potpunosti delo, ne smem da javno koristim komparaciju sa 'pijanim misem',znaci svaka slucnost je slucajna pa cu reci 'poznatog astrologa' doduse mlati se i dokazuje neke sisteme kod konjskih trka znaci opet tudje ali je to prava katastrofa generalno. Da jeste ja vam lepo dajem primere jedan po jedan kada naidjem na neku od astroloskih karata sa finim rasporedom.
Zasto sam prestao da objasnjavam sve ovo na drugim forumima? Zato sto se tamo trosim bezveze dokazujuci nedokazanima koji bi radije da nekonkretno polemisu nego da konkretno komentarisu.
Pa ko je pratio neke moje tekstove na drugim forumima mogao je da primeti da su napadi bez argumenata, uopsteni komentari i iznad svega uvrede.
Osnovni razlog je sadrzan u sledecem da je iznosenje laznih cinjenica krivicno delo bas kao i svesno dovodjenje bilo koga u zabludu. Posebno je ovde prisutno i sticanje materjalne dobiti od ove knjige. Dakle kada napisete nesto ogradite se ako niste sigurni ali sve drugo ima elemente krivicnog dela.
Ja sam pretrpeo licno veliku stetu i najmanje sto bi svaki covek koji misli da je prevaren mogao da zahteva to je izvinjenje i nadoknada te stete, to je sve. A sakrivanje iza komparacije o 'lenjosti zvezda' ili zakljucka da je 'astrologija umetnost' govori najvise o coveku, koji ima zadnju nameru,i nije siguran u to sto pise a nema hrabrosti da to otvoreno izjavi, koji takvo nesto napise, jer je ovde pre svega prisutno ono sto nikakve veze nema sa umetnoscu. A to je tacna predikcija za ishode sportskih dogadjaja.
Ko ima vremena i raspolozenja moze da procita i tekstove sa mog prvog foruma posvecenog ovoj drugoj knjizi http://astrologyweekly.com/forum/showthread.php?t=12172
Na jednom od foruma sam dobio odgovor valjda podsmesljiv a glasi otprilike ovako 'Ko je lud da ocekuje tacan metod za predikciju taj koji to zna nece to da objavi'. To je napisano u odbranu ovog astrologa. Pa bice mu boilje da ga ne brane vise. Ovaj odgovor potvrdjuje sve sto sam rekao i sto cu napisati.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu