sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molio bih da neko od clanova da opis ove metode

Ići dole

Molio bih da neko od clanova da opis ove metode Empty Molio bih da neko od clanova da opis ove metode

Počalji  Franco Čet Okt 08, 2009 1:26 am

Sta je razlog? Za ekipne sportove i predikcije meceva dosao sam do saznanja da tacno vreme osnivanja kluba uopste nije bitno pa samim tim predikcije ishoda u timskim takmicenjima mogo besprekorno da se urade samo po simbolima koji predstavljaju taj, da kazem klub. Medjutim kod individualnih takmicenja je takodje prisutna simbolika ali u ovom slucaju simbol individue i ono cime je ona predstavljena je natalna karta.Kad god me pitaju za puno ime i prezime ja sam imao obicaj da nosim minijaturnu svoju odstampanu natalnu kartu i onda me svi pitaju, pa sta je ovo? To sam ja a ime i prezime,sta je to bitno. Dobro, moje prezime je Petrovic pa koliko ih ima uopste, koliko hocete. Dakle eto i ideje sada cu da probam da uradim natalnu kartu na svojoj vizit karti.
Dalje je sve jako jednostavno, ako nemate sve tacne podatke nema ni natalne karte. Na nekim sajtovima sam video da se uzima podne kao vreme rodjenja takmicara recimo tenisera medjutim obzirom da to nije tacna informacija ni sama predikcija u tenisu recimo nece imati bas smisla. A interesantno je da kod podataka o teniserima skoro da uopste nema kompletnih podataka u smislu datuma i vremena rodjenja.
Mislim da je bez toga predikcija u tenisu a i u ostalim individualnim sportovima prakticno nemoguca. Vi zaista mozete dati precizne predikcije u tenisu i bez toga medjutim morate se odreci velikog broja meceva upravo zato sto nisu sve astroloske karte kristalno jasne.
Posebno ne zelim cak ni da udostojim komentara metod iz jedne knjige koji se odnosi na recimo boks meceve. To zaista ima veze sa razumom koliko i gajenje paradajza na Mesecu u ovim okolnostima.
Ljudi puno sam pisao, zaista bih molio sve vas ili bar jednoga od vas ko je raspolozen a i poznaje metod rektifikacije da ga ovde izlozi pa da zajedno odradimo kompletne podatke za tenisere. U tom slucaju promasaja nema.
Dozvoljavam da tacne podatke do kojih budemo dosli razmenimo cak i privatnom postom dakle da uopste ne budu objavljivani obzirom da posao nije mali i da takvu bazu niko na internetu trenutno ne poseduje ako je i ima iz nekog razloga je cuva.
Puno pozdrava
Franco
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu