sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljno Vi to?

2 posters

Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Ozbiljno Vi to?

Počalji  lengyel89 Čet Jun 18, 2009 12:57 pm

Jel ova sportska astrologija stvarno istina? Koliko ste dobili, imate neke dokaze? pozz

lengyel89

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.06.2009
Lokacija : Poljska

Nazad na vrh Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Pod forumom sportska astrologija imas...

Počalji  lingyel Čet Jun 18, 2009 2:04 pm


Ovo je moja tema na engleskom jeziku. Sve je nastalo kao kritika knjige 'Sports Astrology'-John Frawley. Na tom engleskom forumu ima mnogo predikcija ima i neceg sto je test varijanta obzirom da jos ima dosta analiza i provera jer nista sto je napisano u toj knjizi za fudbalske predikcije nije tacno ili ima odredjene uslove koji nisu navedeni.
Dakle potvrda sistema da, medjutim posto sam zadnjih godinu dana proveo u ispravkama ne mogu da kazem da je zarada spektakularna.Dovoljno je da pomenem da ne koristim tipove iz novina niti me interesuje ko je povredjen niti statistika o broju pobeda, bilo cega sto se objavljuje za neki tim.
Nisam vodio preciznu evidenciju o zaradi ali obzirom da mi je kladjenje jedini izvor prihoda u proteklom periodu mozete predpostaviti kolika je.
Razlog zasto sam otvorio svoj forum je samo taj sto je ovo potpuno nova oblast i generalno mislim da treba posebno mesto. Nema potrebe da se borim za mesto na drugim forumima.
Uz sve to ja imam polaznike na svojim kursevima i nema razloga da nemam svoj forum.
Ovde se radi o prezentaciji jednog sistema koji ima mogucnosti da bude nadogradjen nije jos uvek carobni stapic mada se moze videti da je nacin na koji pisem razumljiv i onima koji astrologiju ne poznaju. Nazalost osnovno znanje se mora imati, ipak je ovo astroloski metod.
Ono sto je takodje vazno ja svoje predikcije koristim za sastavljanje kladionicarskih tiketa dakle sistem ima prakticnu primenu.
I naravno prakticnu proveru.
Sistem je inace nepogresiv pod za sada odredjenim okolnostima a da li mi gresimo to je drugo pitanje, zato i postoje ograde u smislu uslova pod kojima nesto funkcionise.

lingyel
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Link za engleski sajt

Počalji  lingyel Čet Jun 18, 2009 2:06 pm


lingyel
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Ono sto je najbitnije

Počalji  Franco Čet Jun 18, 2009 2:29 pm

Ima jos nepoznatih situacija ali ono sto pisem to se moze razmatrati i primenjivati.
Ne dajem predikcije po porudzbini jer je sajt edukativnog karaktera. Dajem generalno predikcije za jedan par unapred i neograniceno parova za diskusiju meceva koji su odigrani.T ona kraju moze da postavi svako kao kartu za razmatranje.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Sistem je nadogradiv

Počalji  Franco Čet Jun 18, 2009 3:07 pm

Ono sto cete uociti citajuci pod sportska astrologija 'Osnove.....' to je da je za sada moguce dati predikcije konacnih ishoda utakmica i to kao cista pobeda ili kao dupla sansa, dva moguca ishoda. Bilo da je u pitanju domaci tim ili gost.
Stvar je vase vezbe i izbora hocete li brzim ili sporijim nacinom.
U okviru tog teksta zapazicete i da sam objavio 100% ishod za jedan red ili okolnost prema 'tabeli raspona'. medjutim ima jos prilican broj redova, dakle svaki red daje rezultat pod odredjenim uslovima. To nije moguce objasniti ovde jer je obimno za pisanje.
Ostale opcije koje su date kao kladionicarska ponuda jesu moguce mada ja mogu da kazem da kada dajem predikciju prelaza to radim kao kombinaciju 1-1, X-1, recimo. Nema mogucnosti da dodje neka treca opcija.
Neke astroloske karte nisu tako ocigledne, slozenije su i ja ih zaobilazim.
Ono sto me razocarava je da niko nigde u svetu nije objavio jednu jedinu situaciju za koju moze tvrditi da je apsolutna. Ja jesam.
Treba primetiti razliku izmedju sistema i srecnog pogotka. Nekada je srecan pogodak mnogo veca zarada ali je zato srecan pogodak. Meni je vazno da dobijam konstantne rezultate koji mi garantuju stalan prihod. a visina zarade je srazmerna visini ulozenog novca kao i iznosu kvote.
Da biste poceli da zaradjujete primenom ovog sistema morate pre svega da budete ubedjeni da ovo jeste sistem. Licno ne ubedjujem bilo koga u bilo sta cak i moji polaznici dolaze vec ubedjeni da je kurs najbrzi put da bi se pocelo.
Mada ko se odluci da do svog pocetka dodje sam sigurno ce to moci citajuci tekstove na ovom forumu.
Ono sto sam ja imao na samom pocetku to je jedna gomila pogresnih zakljucaka.
Zamislite samo koliko sam ja izgubio novca primenjujuci pravila iz knjige koju sam inace platio 50e samo da bih imao mogucnost da pogresim.
Vi ovde imate sta jeste i to je vasa ogromna prednost.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Re: Ozbiljno Vi to?

Počalji  Franco Čet Jun 18, 2009 3:22 pm

Nisam verovao da cu ovde obrazlagati bilo sta, pre sam ocekivao samo necije komentare.
Postavite sebi jedno pitanje. Da li je Natalna astrologija uopste ozbiljna. Ako smatrate da je ozbiljna ovo je isto toliko ozbiljno s tom razlikom sto vam za bavljenje sportskom astrologijom nije potrebno toliko znanje da biste uopste dosli u situaciju da sebi dajete predikcije a da ne govorim i o citavom marketinskom pristupu da biste se Natalnim predikcijama bavili kao poslom. Ovde nema klijenata koje morate ubedjivati. sami ste svoji i sa svojim znanjem i NEZAVISNI.
A ko ne veruje da kazem u astrologiju njemu ce sve ovo izgledati kao magija. To je njegov problem.
Ali nije moralno da razgleda forum trazeci besplatne predikcije.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ozbiljno Vi to? Empty Re: Ozbiljno Vi to?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu