sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Espanol-Real Madrid 2 Oct 2011

Ići dole

Espanol-Real Madrid 2 Oct 2011 Empty Espanol-Real Madrid 2 Oct 2011

Počalji  Franco Uto Okt 04, 2011 1:46 am

Ko je imao priliku da odredjuje strane timova na ovoj utakmici mislim da je samo srecom mogao da odredi vladara bilo kog od timova. Naime Espanol je igrao u svojim sarenim plavo belim dresovima i to ste mogli da vidite kao ''DOMACE'' dresove bilo gde. To i nije bio problem. Problem je nastao kada ste pogledali dresove Reala. Ja sam naravno imao nedoumicu i pogledao sam neke utakmice istih timova iz arhive youtube i nasao da je Real 2007 godine igrao u belim dresovima protiv Espanola koji je i tada naravno igrao u svojim istim bojama. 2011 godine nalazim da je Real igrao u crnim inace gostujucim dresovima. To su situacije gde se moze nehoticno pogresiti is jedne ''logicne'' pretpostavke da ce neki tim igrati u nekoj boji dresova. Da znate da je jedino tacno da ce jedan tim igrati u svetlijim a drugi u tamnijim dresovima, sve ostalo moze i ne mora, kao sto sam i napisao. I sta se desilo? Real je igrao u tamnijim crnim dresovima ali to osim da poznajete nekoga u Realu nikako ne mozete znati. U takvim slucajevima sam upravo sugerisao da se uradi predikcija ko ce pobediti i sacekati sam pocetak utakmice da bi se videlo ko nosi dresove tima pobednika. Tada je predikcija zaokruzena. Zato je to kladjenje ''uzivo'' sjajna stvar.
Takodje ste imali prilike da pre izvesnog vremena pratite i utakmicu Manchester City-Swansea. Svako ce reci da od svetlo-plavih dresova City-ja nema svetlijih. Ali ima. Swansea je igrao u belim..
Dakle iz ovih primera jasna je poruka. Birajte utakmice gde jednostavno nije moguc promasaj i gde jedan tim nema izbor kakav su imali Real ili Swansea inace......
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu