sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

19 Sep2009 Bochum - Mainz

2 posters

Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty 19 Sep2009 Bochum - Mainz

Počalji  Franco Sre Sep 16, 2009 12:03 pm

19 Sep2009 Bochum - Mainz Bochum-mainz
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Re: 19 Sep2009 Bochum - Mainz

Počalji  zaxxon Sub Sep 19, 2009 8:05 am

bochum plavi skroz majce (tanke bele pruge)
mainz skroz crno

sag 26 The scene is an old-fashioned battle; in the hot hand-to-hand fighting a flag bearer distinguishes himself. asc se bori dobro
Gemini 26: Winter frost in the woods. desc se smrzo od straha

Bohum je strelac ASC
Majnc je blizanac DSC


moon kvadrat POF lose za desc na pocetku bohum bolji
kad asc predje u jarca mainz ce zaigrati ofanzivnije a moze pasti gol

1. deo utakmice zbog sabian simbola i mesec kvadrat POF svakako bi mogao pripasti asc, tu je prelaz preko plutona kao opasnost


Majnc je ASC kad je jarac
na pocetku 2. poluvremena APOV na mc APOF sextil moon u 10tom minutu 2. poluvremena pa verovatno i 25. minutu kada ce gol postici asc i kontrolisati igru dsc

mars kovladar 10 sve vreme u trigonu sa APOV

na kraju sve dobro za podznak jarac pa ako mainz bude igrao u rezervnim dresovima dao bih mu prednost iako je bio razbijen u 1. poluvremenu

zaxxon

Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Re: 19 Sep2009 Bochum - Mainz

Počalji  Franco Ned Sep 20, 2009 5:18 am

Svaka cast i za ovo super. Sad konacno mogu i ja da prepisujem od nekoga tipove. A da nisu oni belosvetski mudraci nego nas covek.
Neg oda li bi mogao da mozda das neki post o ulozi POV u predikciji ja je ne koristim i nemam nikakva iskustva jer moj program nema POV.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Re: 19 Sep2009 Bochum - Mainz

Počalji  zaxxon Pon Okt 26, 2009 10:59 am

POV je po mom saznanju jako slicna POF, mozda ima malo drugacij, tvrdji karakter jer je tacka pobede i daje golove u konjunkcijama sa vladarima isto kao i POF. Ukazuje na pobednika konjunkcijom sa uglovima i slicno. U svakom slucaju nije lose imati jos jednu Fortunu za prognozu a to je bez sumnje POV.
POV izracunava popularni astrolog 5.4, moguc download s ove stranice http://www.astrolog.org/astrolog/astfile.htm

ps izvinjavam se sto ste toliko cekali na odgovor

zaxxon

Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Znaci POV daje i golove super

Počalji  Franco Pon Okt 26, 2009 11:33 am

E ovo je super informacija dakle koliko sam razumeo POV u konjunkciji sa uglovima ukazuje na pobednika da li je ovo tvoje zapazanje bezuslovno ili moze i ne mora, pitam jer ako je bezzuslovno onad je to kao putokaz. da li konjunkcija prema svim ugaonim ili samo prema 1 i 7 kucama. Za golove je super informacija tacno vidim da mi u tabeli za golove nesto nedostaje a ne znam sta. Objasni molim te sta znaci tvrdji karakter nisam razumeo licno mislim da je za sportske predikcije to bolje.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Re: 19 Sep2009 Bochum - Mainz

Počalji  zaxxon Pon Okt 26, 2009 12:12 pm

recimo primetio sam nekoliko puta da kada se POV nadje na vrhu pete kuce asc tim odigra pobednicki.
kazem tvrdje jer fortuna moze da znaci i izvlacenje iz lose situacije, nekakva sreca, dok se kod pobede radi o nadmocnosti, simbolicki posmatrano, ne mogu biti naravno siguran statisticki, prosto jer ne vodim evidenciju, ali kao sto rekoh u situacijama gde deluje POF zasigurno deluje i POV.

evo bas sada pratim Slavia Praha - Olomuc POV na kraju stoji sa mesecom a APOF sa uranom vladaocem 10te.To je pobeda asc. Izgleda da je Olomuc sa nebo plavim dresovima uzeo gem asc i pobedjuje dok je crveno bela Slavia strelac.

zaxxon

Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Ovo je cudo ako je tacno sve sam razumeo

Počalji  Franco Uto Okt 27, 2009 3:04 am

Nikad nisam posmatrao srecu na taj nacin uvek sam je posmatrao kao pobedu. Sve mi je jasno samo da u svom programu nekako unesem i graficki prikaz tacke pobede. Ako ovo daje rezultate u apsolutnom smislu onda je to savrsen nacin za dobijanje pobednika.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Sibenik Rijeka

Počalji  zaxxon Uto Okt 27, 2009 10:59 am

19 Sep2009 Bochum - Mainz Astro2gw01f6060113748.th

Sibenik - Rijeka

Sibenik ima punu 11. kucu jupitera u njoj i APOV na 12st32 vodolije, + mesec siroka separaciona opozicija fortuna, evo sad je poluvreme vec 3:0, bicu tu za 2. poluvreme sa utiscima. Inace ako gledamo samo fortunu, APOF je iza asc nekih 4,5st

zaxxon

Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

19 Sep2009 Bochum - Mainz Empty Re: 19 Sep2009 Bochum - Mainz

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu