sportskaastrologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zar ima ikoga i da pomisli da ove predikcije nisam probao

Ići dole

Zar ima ikoga i da pomisli da ove predikcije nisam probao Empty Zar ima ikoga i da pomisli da ove predikcije nisam probao

Počalji  Franco Čet Sep 24, 2009 4:20 am

Naravno da jesam, medjutim oduzelo bi mi jako puno vremena za potpunu analizu.
Ali jeste spektakl.
Setio sam se jednog zluradog komentara na jednom forumu gde je neko aludirajuci na koriscenje dresova timova pokusao da podsmesljivo ukljuci i dresove dzokeja na konjskim trkama.
Posto vise ne dajem odgovore i komentare bilo gde vec samo ovde ja cu da vam nesto kazem na tu temu. Kada to pitanje postavite zapitajte se koliko uopste razumete nacin na koji se rade sportske predikcije a posebno obratite paznju na simboliku i njenu upotrebu u astrologiji. Pokusao sam da na nekim forumima to objasnim dakle da je u pitanju nacin koji ima potvrdu kroz svoju istoriju a ne moja prozvoljna interpretacija. Bezuspesno, pri tom bez logicnog demantija.
Dobro da se vratimo na konje. Pre svega imao sam utisak da taj neko tamo uopste nije razumeo ko sedi u sedlu a ko trci jer nigde nisam primetio da obraca paznju na konje. A oni trce trku. Znaci elementarno za ovaj sport je : Konj trci a dzokej jase. Izbrisali bi mi opet post tamo, steta.
E sad zaista je spektakularno videti sve te sarolike dresove dzokeja medjutim oni nisu u prici, samo konji.
Evo spektakla opet na temu komentara tog nesretnika. Ako ukljucite i konje da znate da u jednoj sezoni trci oko 500 konja, oko, pa sad vi vidite.
Dalje je usledio komentar da ja posmatram dinamcki astrolosku kartu dogadjaja ono na cemu sve vreme insistiram, a to je VREME. I sad covek opet podsmesljivo pita malo ali glupo, kako da se snadje u toj gomili aspekata. Podsmesljiv komentar na moju tvrdnju.
Ajde da opet ovde odgovorim. To sto on nista ne razume to je za njegovu licnu analizu i to uopste ne znaci da nije. Medjutim ako malo ukljucite logiku evo redosleda: Konji trce , prestizu jedan drugog i na kraju imate redosled. Pa kako sve to da vidite ako posmatrate samo pocetnu kartu dogadjaja? Mislim, moze, ali svaki iole komplikovan slucaj za vas ce biti neresiv.
E sad sta je sa fudbalom i da li moze da se predvidi pobednik u zavisnosti ko izvodi pocetni udarac. Moze, opet retko, jednostavno je ali samo u slucajevima jasnih astroloskih karata. Ali moze da znate.
Dakle za mudraca sa tog foruma poruka odavde: Ukljuci samo konje, k...u jedan.
Franco
Franco
Admin

Broj poruka : 239
Datum upisa : 13.06.2009
Godina : 65
Lokacija : Beograd

http://www.francomultilink.wtcsites.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu